Неділя, 19.05.2024, 08:48
«  Лютий 2018  »

Головна » 2018 » Лютий » 20 » Спасибі за яскравий приклад патріотизму
Спасибі за яскравий приклад патріотизму

20 лютого у залі Слави в СЗШ І-ІІІ ступенів с. Вищеольчедаїв зібралися учні та вчителі, щоб у скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей – героями Небесної Сотні, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття.

Ведучі заходу десятикласники Бриндак Денис та Овчарук Вікторія розповіли, що найстрашнішими і найважчими на Майдані були події 20 лютого 2014 року. Цей день названо  «Чорний четвер». Мітинг під Верховною Радою перейшов у запеклі сутички між протестувальниками і міліцією. Людей, які вийшли на мирний протест, щоб висловити свою громадську позицію, почали обстрілювати снайпери. Цілились у голову та шию. Того дня загинула найбільша кількість людей, яких назвали «Небесною Сотнею».

Семикласники Яворська Уля, Яцишина Іра, Жукова Марічка, Баяк Діана прочитали поетичні рядки про героїв Майдану. Майстерне виконання вірша «Майдан ридав» дев’ятикласницею Луцькою Оксаною розчулило присутніх. А коли виконувала пісню «Не твоя війна» учениця сьомого класу Закрицька Вікторія, на очах у присутніх бриніли сльози. Вірш «Матусю, пам’ятай» учениця десятого класу Кушнір Діана присвятила всім жінкам, які загинули на Майдані.

Хвилиною мовчання присутні вшанували героїв Небесної Сотні та нашого земляка Коваля Романа, який загинув в зоні АТО.

Спасибі всім, хто відстояв  Майдан, за яскравий приклад мужності, сили духу, чесності і патріотизму.

Переглядів: 275 | Додав: galitskaalla | Рейтинг: 0.0/0