Субота, 18.05.2024, 22:03
«  Лютий 2020  »

Головна » 2020 » Лютий » 28 » «Парад зірок»
«Парад зірок»

25 лютого в актовій залі школи пройшов фестиваль «Парад зірок», на якому учні та учителі приймали нагороди за свої успіхи у різних номінаціях. Фестиваль відкрили ведучі заходу Максимчук Анастасія та Іванина Дмитро і запросили до вітального слова директора школи Олену Іллівну Попову. Учениця 4 класу Хоронжук Іванка привітали всіх присутніх піснею «Зірка» , а учениця 6 класу Мазур Віолета прочитала вірш «Талант». Нагороди учасникам районних предметних олімпіад вручила завуч школи Зацерковна Катерина Миколаївна. Їх привітав учень 5 класу Побережний Артур гуморескою « Хто що цінує».

Нагородження переможців конкурсів провела завуч школи Зацерковна Катерина Миколаївна.

Їх привітав учень 10 класу Брижак Владислав казкою «Всі слова на «В» Дипломи учасникам Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» вручила учителька математики Мазуренко Тетяна Володимирівна. Їх привітала Мазур Віолета піснею «Сад молодий»

Для нагородження грамотами за спортивні досягнення запросили учителя фізичної культури Павлюка Михайла Степановича .

Їх привітали дев’ятикласниці Яцишина Іра та Закрицька Вікторія піснею «Веснянка» та десятикласники Брижак Владислав, Бриндак Вадим та дев’ятикласниця Закрицька Вікторія сценкою «Батька в школу».

За сумлінну працю на учительській ниві нагороди отримали учителі. Директор школи Попова Олена Іллівна вручила їм грамоти, а учителька математики Мельник Оксана Володимирівна виконала пісню «Ясени». У кінці заходу дівчатка 9 класу Баяк Яна, Баяк Богдана, Баяк Діана та Яцишина Іра виконали композицію «Курка».

Треба подякувати головам сільських Рад Поповій М.А. та Квятковській Т.В. за надання фінансової допомоги у проведенні заходу.

Переглядів: 358 | Додав: galitskaalla | Рейтинг: 0.0/0