Понеділок, 06.05.2024, 11:15
«  Червень 2022  »

Головна » 2022 » Червень » 21 » Особливості діяльності закладу освіти під час російсько-української війни
Особливості діяльності закладу освіти під час російсько-української війни

З введенням воєнного стану освітній процес в закладі здійснювався із застосуванням технологій дистанційного навчання. З 14 березня до освітнього процесу було приєднано 18 учнів з числа тимчасово переміщених осіб. Навчання у нашій школі дітям сподобалося і вони гарно відгукувалися про цікаві уроки, доступне викладання предмету, приємне спілкування з однолітками.

Під час дії воєнного стану, крім освітньої діяльності, колектив школи займався волонтерством, а школа перетворилась на волонтерський хаб.

• В перші дні війни трудовий колектив школи разом із жителями нашої громади зібрали матраци, ковдри, подушки, постільну білизну, рушники і укомплектували в спортзалі та  навчальних класах 160 спальних місць для внутрішньо переміщених осіб.

• Організували збір в селі продуктів харчування: тушонки, сало, смалець, олія, мед, варення, салати, консервовані овочі, картопля, яйця, крупи, вермішель. Всі продукти роздали внутрішньо переміщеним особам (їх в селі було до 300) та відправили волонтерські допомоги на фронт і у Вінницький військовий госпіталь.

• Зібрали одяг та взуття для дітей і дорослих і кожен четвер протягом 2-ох місяців проводили благодійні ярмарки для ВПО.

• За сприяння народного депутата Верховної ради Лариси Білозір і директора ВАТ «Вищеольчедаївське» Володимира Дмитрука в шкільній їдальні виготовили 600 мясних тушонок для продуктового забезпечення ЗСУ.

• В школі було організовано плетіння маскувальної сітки для ЗСУ.

• Педагогічний колектив зібрав 14 000 грн, які використав на потреби військових (предмети першої необхідності, продукти, одяг, паливо, долучились до покупки тепловізора та прибору нічного бачення)

• Учні теж наближають перемогу, як можуть. Для наших захисників, щоб засвідчити свою любов і повагу, написали листи-подяки і намалювали малюнки.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!