Неділя, 19.05.2024, 02:30
«  Листопад 2019  »

Головна » 2019 » Листопад » 12 » Моя чарівна, рідна мово, Лети над світом, не мовчи!
Моя чарівна, рідна мово, Лети над світом, не мовчи!

«Любімо, шануймо, бережімо рідну свою мову, що дали нам батьки», - під таким девізом проходили  у Вищеольчедаївській СЗШ І-ІІІ ступенів заходи, присвячені Дню української писемності та мови.

Продемонстрували  кмітливість, винахідливість, знання та вміння з української мови учасники квесту «Всіх нас єднає рідна мова». Переможцями змагання стали одинадцятикласники.

Учні школи взяли активну  участь  і у Всеукраїнському  радіодиктанті національної єдності, який організувала Національна суспільна телерадіокомпанія України (учитель Мельник Л.Й.).

Було проведено конкурс між учнями 5-11 класів на кращу стіннівку «Наша мова барвінкова».

Усім сподобалося свято «Бринить, співає наша мова, чарує, тішить і п’янить», яке провели учні 7 та 11 класів під керівництвом учительки української мови та літератури Білої Галини Іванівни. Щиро, натхненно декламували школярі вірші про українську мову, утверджуючи, що мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. У сценці «Виникнення української писемності» ролі братів Кирила та Мефодія майстерно зіграли одинадцятикласники Гулеватий Владислав та Порчевський Богдан .

Українці завжди славилася веселістю та гумором. Про те, що українську мову, літературу треба добре знати, щоб не бути неуком, показали одинадцятикласники Дема Вадим та Максимчук Анастасія у сценці «Стецько та Галька».

Пролунали пісні «Гімн українській мові» та «Українська мова».

Сподобався присутнім танок у виконанні дівчаток-семикласниць.

Завершили учні свято словами:

Не цурайтесь, люди, мови, не цурайтесь роду.

Як зачахне рідне слово, не буде народу.

Переглядів: 308 | Додав: galitskaalla | Рейтинг: 0.0/0