Неділя, 19.05.2024, 00:34
«  Січень 2020  »

Головна » 2020 » Січень » 22 » Герої серед нас
Герої серед нас

До Дня памяті «кіборгів» у СЗШ І-ІІІ ступенів с. Вищеольчедаїв класний керівник шостого класу Роженко А.М. провела зустріч з учасником АТО Роженком Олександром Миколайовичем. Діти уважно слухали про те,  які життєві випробовування йому довелося пережити на війні.

27 березня 2014 року Олександр Миколайович був призваний на військову службу до Житомирської 95-ї аеромобільної бригади.  Проходив службу  у зоні проведення антитерористичної операції  в Донецькій області.    Відзначений почесним нагрудним знаком  «За взірцевість у військовій службі» ІІ ступеня.

За старанність, розумну ініціативу, сумлінне  виконання службових обов’язків    нагороджений  Грамотою.

Десантно-штурмова бригада, в якій служив Олександр Миколайович,  звільняла населені пункти : Ясиновата, Авдіївка, Волноваха, Лисичанськ,    Піски, Гранітне. Демобілізований у березні 2015 року у званні сержант.

Шестикласники   прочитали землякові вірші-подяки  за те, що можуть спокійно спати, ходити до школи, гратися та задали ряд питань, У залі Слави всі учасники зустрічі сфотографувалися, а  світлини  ми розмістили  в експозиції  «Герої серед нас», яку  нещодавно поновили.

Дякуючи спонсорській допомозі (3000гривень), яку надав нам керівник ФГ «Вищеольчедаївське» Дмитрук Володимир Іванович, ми змогли придбати  сучасні пластикові стенди, на яких група «Пошук» розмістила  матеріали про учасників АТО та ООС нашого села. Ми щиро дякуємо керівництву господарства за те, що вони з розумінням поставилися до нашого прохання. Добре, що ще не перевелися  на землі люди, які розуміють, що молоде покоління треба виховувати на яскравих прикладах: на героїзмі людей, яких діти особисто знають, що треба вміти цінувати те, що робили і роблять для нас наші захисники. Дорогі спонсори,за вашу мудрість, щедрість, далекоглядність на загальношкільній лінійці аплодувала вам вся шкільна родина  і наш гість Роженко Олександр Миколайович.

У кінці зустрічі   Олександр Миколайович   розписався на прапорі, який у школу передали із зони АТО  у 2014 році, а учні  подякували захисникові за цікаве спілкування і вручили йому подарунок.

Мельник Л.Й., педагог-організатор

Переглядів: 259 | Додав: galitskaalla | Рейтинг: 0.0/0