Неділя, 19.05.2024, 08:10
«  Жовтень 2019  »

Головна » 2019 » Жовтень » 7 » День учителя
День учителя

Традиційно  в СЗШ І-ІІІ ступенів с.Вищеольчедаїв учні гарно вітають своїх наставників зі святом. На загальношкільній лінійці було оголошено про  акцію «Сюрприз», присвячену  Дню учителя. Діти  розпочали підготовку:  учні 5-11 класів випустили  вітальні  листівки, учнівське самоврядування оформило тематичні плакати, шкільну газету.Найоригінальніше підготувалися одинадцятикласники. Вранці у святково прибраному вестибулі   вони з квітами та кульками зустрічали  вчителів. Лунала музика, звучали теплі слова привітань,  робили фото, які  редактор шкільної газети  Іванина Дмитро згодом виклав у  фотоколажі  «День учителя у нашій школі».

Цікаво  пройшла у школі святкова гра «Хто зверху?»  між командою «Випускник» (одинадцятикласники: Мальована Богдана – капітан , члени команди: Порчевський Богдан, Максимчук Анастасія, Луцька Оксана, Отт Ярослав) та командою  учителів «Досвід» ( Мельник Л.Й.- капітан, члени команди: Зацерковна К.М., Редько В.О., Мельник О.В., Данчевська Н.Б.). Ведучі Іванина Дмитро та Баяк Діана   привітали вчителів  зі святом, а учениці 9 класу Закрицька Вікторія і Яцишина Іра виконали пісню «Учителю мій».

Уболівальники активно підтримували свої команди. Весело пройшли конкурси: «Склади слово», «Хто я?», «Що це?», «Вгадай слово», «Хто більше?», «Правда чи брехня?».  Поки суддя гри  в. о. директора школи Попова О.І. підраховувала бали за конкурс, учні школи розважали глядачів.  Шестикласники  Мазур Віолета та Юхта   Іванна    виконали пісні «Дорогі учителі», « Учителям». Учениця 7 класу Школьна Антоніна заспівала пісню «Рідні вчителі», а четвертокласники Хоронжук Іванна та Дзюбак Каріна -  «Учителька».

Показали наші учні і свої акторські здібності. Одинадцятикласники Порчевський Богдан та Дема Вадим розіграли сценку « Іспит», а учні 10 класу Брижак Владислав, Бриндак Вадим та девятикласниця Закрицька Віктрія  - «Батька – в школу».

Конкурсна гра «Хто зверху?» пройшла цікаво та весело. Перемогу здобула команда вчителів «Досвід», яка й отримала від судді  конкурсу Попової О.І.   нагороди.

Гості свята, голови села Вищеольчедаїв Квятковська Т.В. та  села Попелюхи,  щиро привітали вчителів з Днем учителя і вручили подарунки.

Переглядів: 664 | Додав: galitskaalla | Рейтинг: 0.0/0