Неділя, 19.05.2024, 10:29
«  Лютий 2019  »

Головна » 2019 » Лютий » 21 » День безпечного Інтернету - 2019
День безпечного Інтернету - 2019

5 лютого 2019 року світ відзначив День безпечного Інтернету. Цього року він проходив під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Його метою було об’єднати мільйони людей,  надихнути  на позитивні зміни онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі.

Учні СЗШ І-ІІІ ступенів с. Вищеольчедаїв також долучились до відзначення Дня безпечного Інтернету і протягом тижня брали активну участь у заходах, які підготувала вчителька інформатики Галіцька А. А.

Зі школярами  5-7 класів було проведено бесіди на тему: «Сучасні технології та приховані небезпеки». Після перегляду змістовних мультфільмів, які допомогли у невимушеній формі розповісти про переваги і недоліки сучасних технологій, провели обговорення.

З учнями 8 класу провели «круглий стіл» «Я та соціальні мережі», під час якого кожен зміг пройти опитування «Як розпізнати залежність» та виявив свій рівень залежності від соціальних мереж.

Дев’ятикласники переглянули тематичне відео «Загрози, пов’язані з різними видами залежності» та взяли участь в обговорені даної проблеми.

Десятикласники були активними учасниками веб-квесту «Безпека в Інтернеті», на якому змогли проявити свої вміння працювати в колективі, аналізувати, систематизувати знайдену інформацію та робити висновки. Як результат, кожна група підготувала презентацію до свого завдання.

Одинадцятикласникам була запропонована бесіда «Безпечний Інтернет: як захистити дітей від кібербулінгу».  Кожен зміг висловити свою думку по даній темі та знайти відповіді на низку питань, які виникали при обговоренні.

Окрім цього кожен бажаючий учень 5-11 класів зміг взяти участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпечний Інтернет» в режимі онлайн. Діти показали хороші результати і отримали дипломи та сертифікати.

Така форма роботи з школярами дає можливість розвивати навички безпечного користування Інтернетом.

Вчителька інформатики Галіцька А. А.

Переглядів: 316 | Додав: galitskaalla | Рейтинг: 0.0/0