Неділя, 19.05.2024, 04:44
«  Лютий 2021  »

Головна » 2021 » Лютий » 27 » 150-річчя Лесі Українки
150-річчя Лесі Українки

До 150 річниці від дня народження Лесі Українки  у СЗШ І-ІІІ ст. с.Вищеольчедаїв було розроблено заходи, над виконанням яких працювала вся школа.

Учителька української мови та літератури 11класу  Мельник Л.Й. підготувала загальношкільну газету «Леся Українка. Хто вона?», тематичні експозиції: «Слово – то мудростіпромінь, слово – то думка людська», «До тебе, Україно, струна моя перша озветься», які розмістила у вестибюлі школи, і всі учні могли познайомитися з  цікавими матеріалами про Лесю Українку.

В одинадцятому класі було проведено «круглий стіл» «Цікаві факти з життя Лесі Українки»

Після перегляду  кінофільму «Лісова пісня» учні 11класу виконали колективну творчу справу – створили асоціативний кущ «Дочка Прометея».

Свої творчі здібності розкрили випускники у конкурсі на краще власне висловлювання «Нерівня душ  - це гірше, ніж майна» (за твором Лесі Українки «Лісова пісня»).

Учителька української мови та літератури   Біла Г.І. провела  цікаву літературну вікторину «Ти себе українкою звала…» у 8класі, конкурс на кращу ілюстрацію до творів Лесі Українки у 5 класі, змагання «Кращий знавець творчості Лесі Українки», написала диктант «Наша Леся» у 8 класі.

Учителька української мови та літератури Роженко А.М. провела конкурс на кращу презентацію, присвячену 150 річниці від дня народження Лесі Українки, переглянула  документальний фільм «Леся Українка» у 10 класі, зацікавила дітей літературною вікториною «Я в серці маю те, що не вмирає» у 6,7 класах

Колективну творчу справу «Портрет Лесі Українки»  разом зі своєю учителькою Позур Т.С. виконали учні 3 класу  та провели відеовікторину «Життя і творчість Лесі Українки».

Сандич Н.І. зі своїми вихованцями – учнями 2 класу переглянули відеофільм «Леся Українка – пісня України» і провели вікторину «Дитинство Лесі Українки». У конкурсі читців віршів Лесі Українки переможцем стала Бриндак Віолетта.

Четвертокласники разом з класним керівником Грабар А.В. провели вікторину «Я буду вічно жити», конкурс читців віршів поетеси.

Вихователь ГПД №2 Шикирява Л.В. зі своїми вихованцями провела конкурс читців віршів Лесі Українки «Із Лесею в серці».

Бібліотекар школи Корнієвська Л.Б. підготувала викладку літератури «Жінка, якій судилась вічність».

Прем’єр -міністр школи Закрицька Вікторія долучилася до  поекту лідерів учнівського самоврядування і підготувала презентацію «Жінка, яка надихає» (про Лесю Українку).

У день народження  Лесі Українки вестибюль нашої школи прикрашала   святкова експозицію з квітів «Вітаємо з 150 річницею, Лесю Українко!»

Переглядів: 203 | Додав: bohdanabayak | Рейтинг: 0.0/0